GoodGame Poker


recenze hry GoodGame Poker

V současné době patří poker mezi nejoblíbenější karetní hry na světě. Existuje celá řada her, kde si můžete poker vyzkoušet. Jednu takovou vyvinul i autorský tým Goodgame Studios. Jestliže byste si poker chtěli zkusit poprvé nebo už neznáte přesně pravidla, nabízí hra nepříliš dlouhý výukový program. Výuku se vyplatí absolvovat v každém případě, protože na konci čeká zajímavá odměna. Ocitnete se v herní místnosti, kde se nachází seznam stolů, na nichž se právě hraje. Vyberete si jednoduchý stůl a můžete se posadit na jedno z volných míst. Poté začíná samotná hra. Během výuky uvidíte vše jako na podnose. Stačí následovat všechny pokyny a nemůžete se ztratit. Kdyby přeci, tak po pravé straně najdete nápovědu. Pro přehlednost najdete pod záložkou "Síla karty" ukázku, jak fungují hodnoty karet a která je nejlepší. Po každé skončené hře dostanete určitý počet bodů zkušeností. Když získáte stanovený počet zkušenostních bodů, posunete se o stupínek výš v rámci úrovně. Čím vyšší úroveň hráč má, tím déle hraje a také je dostatečně kvalitní. Během prvních dvou dní po registraci dostanete bonus a všechny získané zkušenosti se vám dvakrát znásobí.

Čas od času se hrají větší turnaje, do nichž se také můžete přihlásit a zkusit si dojít pro celkové vítězství. Hra funguje jako podobné online hry a můžete si zakoupit bonusy za reálné peníze. Ale ani pokud do hry nehodláte investovat vlastní finanční prostředky, nejste bez šance si pěkně zahrát. Vždycky přehledně vidíte, kolik peněz a zlatých cihliček ještě máte k dispozici. Postupem času plníte různé úkoly a zaznamenává se vám to do úspěchů. Hra obsahuje i statistiky, kde se třeba můžete dozvědět, jak dlouho již poker hrajete nebo jaké nejlepší kombinace karet se nacházely ve vašich rukách. Od třetí úrovně se vám otevře také možnost zahrát si na výherním automatu.

Velkou výhodou hry je její lokalizace do českého jazyka, takže není potřeba jakákoliv cizí slova zdlouhavě vyhledávat ve slovníku. Grafické zpracování v podstatě vůbec nijak nevybočuje ze standartu online pokerových počítačových her. Jediný zvuk, na nějž narazíte je během hry, a jedná se o klasické pokerové zvuky. Hudbu nehledejte, v pokeru se s ní ani jinde příliš nesetkáte. Skvělou věcí na této pokerové hře je, že se setkáváte s lidmi z celého světa. Nemůže chybět ani okénko pro komunikaci mezi hráči. Zde se všichni dorozumívají různými jazyky a občas se dá narazit i na hráče z České nebo Slovenské republiky, s nimiž si člověk přeci jen rozumí o trochu více než s těmi zahraničními.

Od náhodné úrovně soupeřů se také odráží hratelnost. Narazit můžete na takřka profesionální hráče, ale také na naprosté amatéry, které lze obrat o poslední žeton u stolu. Nenechte se odradit možným počátečním neúspěchem a zkuste se naučit nové triky a fígle, jak porazit i ty nejlepší protivníky u stolu. Rozhodně stojí za to, abyste si hru vyzkoušeli, protože se jedná o poměrně pěkně zpracovaný virtuální poker, kde neprohráváte vlastní peníze, a proto se to hodí jako vhodný trénink, pokud si někdy chcete zahrát o reálné finance. Pro všechny milovníky hazardních her je tento poker naprostou samozřejmostí.